Kayalar Otomotiv

Motor Mekanik

Servisimize gelen tüm araçların bakım ve onarımı orjinal ekipmanlar ve bilgisayar destekli cihazlar kullanılarak yapılmaktadır.

Kayalar Otomotiv

Kaporta

Kaporta bölümümüzde Şasi Doğrultma tezgahı ile 0 hassasiyette hasar onarımı gerçekleştirilmektedir.Aracınız ilk gün`ki göürünümüne kavuşur.

Kayalar Otomotiv

Fırın Boya

Servisimiz bünyesinde, fırınlı boya sistemi kullanılmaktadır. Renk uyumu bilgisayar destekli cihazlarla yapılmaktadır.

Kayalar Otomotiv

Far Ayarı

Aracınızın far ayarı, elektronik bigisayar kamera destekli cihazlarla TÜV standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Kayalar Otomotiv

EgsozGaz Testi

Servisimiz çevre bakanlığından onaylı, yetkili egsoz emisyon ölçüm istasyonudur. Her türlü aracın yakıt sistem testi yapılmakta ve yakıt sistemi arızaları giderilmektedir.

Kayalar Otomotiv

KlimaBakım

Bünyemizde bulunan bilgisayarlı ve yıkama üniteli klima cihazı ile yeni nesil tüm marka araçların klima sistem bakım ve onarım işlemleri yapılmaktadır.

Kayalar Otomotiv

RotBalans

Servisimiz bünyesinde sıfır hassasiyetli orjinal ayar yapılır . Ayar öncesi ve sonrası raporları müşterilerimize verilmektedir.

Kayalar Otomotiv

Acil Yol Yardım!

Acil Yol Yardım! No:0 507 531 45 75 0 553 268 80 82 Acil yol yardım hizmetlerimiz ile İZMİR ilinde hizmetinizdeyiz. Yolculuklarınızda başınıza gelmesi muhtemel olabilen tüm aksilik ve güç durumlar için bir oto ailesi olarak yanınızdayız.Tüm marka ve modellerde araçlar için özel servis hizmeti vermekte olan bir oto yol yardım hattına 7 gün 24 saat ulaşabilir.

Kayalar Otomotiv

ElektrikElektronik

Aracınızın Elektrik ve Elektronik Arızaları Bilgisaraylı Arıza tespiti ile Onarılmaktadır

Kayalar Otomotiv

DetaylıTemizlik

Araçların tavanından tabanına, bagaja, çatlama ve solmalara karşı deri ve vinil yüzeylere (antistatik koruma sütleri ile), havalandırma ızgaralarında oluşan bakterilerin ortadan kaldırılmasına kadar derinlemesine Autowax Detaylı Hijyenik İç Temizlik ve Koruma yapılarak, araç içinde pırıl pırıl bir mekan ve tam hijyen sağlanır.

Kayalar Otomotiv

BilgisaraylıAnaliz

Bilgisaraylı Arıza analiz sistemiyle aracınız arızasanı en kısa, en doğru şekilde tespit edip gereken işlemleri gerçekletirmekteyiz.

Kayalar Otomotiv

KaskoTrafik Hasarları

Servisimiz Sigorta şirketlerinin anlaşmalı onarım istasyonudur. Tüm sigorta şirketlerininde, trafik ve kasko hasar onarım işlemleri, sigorta şirketleri ile bağlantı kurulması, hasar ihbarı ve kurtarıcı temini servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.